تور بالی | تور ارزان بالی | قیمت تور بالی 96

تور بالی | تور ارزان بالی | قیمت تور بالی 96

آژانس مســـافرتی گیتی آرا ایرانیان 88501845 - 021


تور بالــــــی

 


بالی جزیره خدایان

بالی را جزیره خدایان می خوانند، پايتخت آن جاكارتا ست که جزیره ی کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان یعنی کشور اندونزی می باشد و یكي از جذاب ترین مقاصد گردشگري در دنیا  محسوب می شود.
صنعت توريسم از پر رونق ترین منابع درآمدي بالی محسوب مي شود و سالانه ميليونها نفر توريسم از آمريكا، استراليا و اروپا به این مقصد سفر می کند.
سواحل شگفت انگیز و بسیار زیبای نوسادوا در بالی ، رتبه پنجمین ساحل زیبای جهان را کسب نموده، این منطقه مجموعه ای از هتلهای مجلل و رستورانهای لوکس و رویایی و کشتیهای تفریحی لاکچری و... را دارا می باشد و بعنوان یکی از میزبانان مناسبت های سیاسی درجهان شناخته شده است.

راهنمای سفر به جزیره بالی

جزیره بالی سرشار از خصوصیات منحصر به فردی است که آن را متمایز ازجزیره های دنیا می سازد. بالی زیبا ترین و مشهورترین جزیره اندونزی است که در جنوب خط استوا، بین جاوه در غرب و لومبوک در شرق قرار گرفته است. فواصل هوایی این جزیره تا جاکارتا حدود ۲ ساعت و تا تهران با محاسبه توقف بین پروازی در شهرهای دوحه و کوآلالامپور حدود ۱۵ ساعت می باشد. بزرگترین شهر و مرکز اداری این جزیره، شهر دنپازار است. هر فصل از سال که باشد خورشید هر روز حوالی ۶ بامداد در جزیره بالی طلوع می کند. 
برای سفر به بالی شما نیاز به ویزا ندارید. البته یک ویزای ورود که بیشتر شبیه به عوارض ورود به بزرگراه میباشد برای ما ایرانیها در مبادی ورودی صادر و هزینه آن برای اقامت یک ماهه فقط ۲۵ دلار آمریکا می باشد.
اما پرواز به بالی از کشور ما معمولا از طریق کشور قطر و با هواپیمائی قطر ایر ویز که یکی از ایرلاین های پنج ستاره جهان می باشد و یا امارات ، پس از توقفی کوتاه در فرودگاه دوحه یا دبی شما را بسوی جزیره بالی رهنمون خواهند کرد.زمان سفر بین تهران و دوحه حدوداً دوساعت یعنی برابر با مدت زمان سفر شما از منزل تا فرودگاه امام تخمین زده خواهد شد. از این نقطه تا ایستگاه بعدی که شهر کوالالامپور یعنی پایتخت کشور زیبای مالزی می باشد فقط هشت ساعت زمان نیاز دارد.


 


تور بالی